Yenilenebilir Enerji Sertifikası Tedarik Danışmanlığı

Yenilenebilir Enerji Sertifikası Tedarik Danışmanlığı

Sürdürülebilirlik hedeflerinize ulaşmanızda, yenilenebilir enerjiyi ihtiyacınızı doğrudan elektrik üreticilerinden satın almanızda size yardımcı oluyoruz.

Yenilenebilir ve temiz enerjiyi, doğrudan üreticileri üzerinden yenilenebilir enerji sertifikaları aracılığıyla satın alma seçeneğiniz olduğunu biliyor musunuz?

Enerjinizi Temizleyebilirsiniz!

Birçok kurum şimdi güneş, rüzgâr ve su gibi doğal kaynaklardan üretilen yeşil enerjiyi kullanarak operasyonlarını güçlendirmenin yeni yollarını arıyor. Kurumunuz için temiz enerji alternatifleri arıyorsanız, özel ihtiyaçlarınıza uygun yenilenebilir enerji danışmanlığı hizmetlerimiz bulunmaktadır.

 

Çevre Hassasiyetinizi Resmîleştiriyoruz

Yenilebilir Enerji Sertifikası

Deca Enerji Danışmanlık olarak yeşil enerji ihtiyacınızı güvenilir ve şeffaf bir biçimde direkt olarak üreticiden sağlamanız için destek oluyoruz. Böylelikle sizde tüketeceğiniz elektriğin üretim kaynağını (güneş, rüzgâr, hidro vb) , bölgesini ve hangi üreticiden satın alabileceğinizi güvenle seçebilirsiniz.

Doğru ve Güvenilir Eşleşmeyi Sağlıyoruz!

Deca Enerji Danışmanlık, enerjiyi tüketen şirketleri doğrudan yenilenebilir enerji üreticileri ile eşleştirir, böylece tüm elektrik tüketicisi şirketler, somut bir çevresel etki oluştururken yenilenebilir enerjiyi rekabetçi fiyatlarla tam bir şeffaflık içerisinde satın alabilirler.

 

Yenilenebilir Enerji Sertifikası

Yenilenebilir Enerji Sertifikası Nedir?

Elektrik tedarikinden bağımsız olarak kullanılan elektriğin kaynağını belirlemeye yarayan sertifikalardır. Tüketici “Yenilenebilir Enerji Sertifikası” satın alarak “Yenilenebilir Enerji” kullandığını ispat edebilmektedir.

Yenilenebilir Enerji Sertifikaları Tüketiciye Ne kazandırır?

Tüketici, yenilenebilir enerji sertifikaları kullanarak tedarik ettiği elektriğin yenilenebilir enerji kaynaklarından sağlandığını ispat etmiş olacaktır. Tüketici, bu sertifikaları, şirketinin sürdürülebilirlik ve karbon ayak izi raporlamalarında kullanarak Birleşmiş Milletler sürdürülebilir kalkınma hedeflerinden, “Ulaşılabilir Temiz Enerji” ve “İklim Değişikliği” başlıklarını destekleyebilmektedir.

 

Hangi Yenilenebilir Enerji Sertifikası Standardı Kullanılmalıdır?

I-REC sertifikaları GHG Protocol ve CDP tarafından kabul edilmiş sertifikalardır. Uluslararası Sera Gazı Salım Metodolojilerinde yenilenebilir enerji kaynaklarından enerji tedarik edildiğini ispat etmek için kullanılmaktadır.

I-REC Nedir ve Ne Yapar?

I-REC, 2015 yılında yenilenebilir Enerji Sertifikalarının standartlarını belirlemek ve sertifikaların doğruluğunu denetlemek için kurulmuş bir dernektir. Dernek Güney Amerika, Afrika, Asya ülkeleri ve Türkiye’de aktif olarak faaliyet göstermektedir.

 

Yenilenebilir Enerji Sertifikası Size ne Sağlar?

Tüketici, I-REC sertifikasına sahip olduğunda yukarıda bahsedilen kazanımlar ile rekabet ettiği sektör dâhilinde Kurumsallık standartlarını ve Çevre Dostu Şirket algısını yönetebilecek ve Prestij kazanacaktır.

Size Yardımcı Olabiliriz!

Deca Enerji Danışmanlık olarak, Kurumunuza Tüm Dünyada geçerli olan I-REC Sertifikasını temin ederek tüketeceğiniz Elektrik Enerjisinin “Yenilenebilir Enerji” olduğunu ispatlamanızı sağlayabiliriz.

KEŞFET

SİZE DEĞER YARATACAK HİZMETLER SUNUYORUZ

İhtiyacınız olan hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

TARİFE DANIŞMANLIĞI
FATURA KONTROL HİZMETİ
TOPLU ABONELİK HİZMETİ
YENİLENEBİLİR ENERJİ SERTİFİKASI TEDARİK DANIŞMANLIĞI
ELEKTRİK TEDARİK DANIŞMANLIĞI
ÇATI ÜSTÜ GES PROJELERİ


Kaliteli

HİZMET

&

Güvenilir

ÇÖZÜMLER

Kaliteli hizmet anlayışı ile sizi ve cebinizi koruyacak uygulamalar gerçekleştiriyoruz.

SİZİN İÇİN ÇALIŞIYORUZ

ENERJİ ÇÖZÜMLERİNDE BİZE GÜVENİN

Enerji odaklı ihtiyaç, proje ve danışmanlık hizmetlerinde her zaman sizlerin yanınızdayız.

İLETİŞİM

HEMEN
BİZE ULAŞIN

Uzmanlarımız en kısa sürede
sizin mesajlarınızı cevaplamak için
sizinle iletişime geçeceklerdir.