Toplu Abonelik Hizmetleri

Toplu Abonelik Hizmetleri

Türkiye’nin Her Noktasına Ulaşabiliyoruz!

Ulusal ve uluslararası markaların ülkenin dört bir yanına yayılmış her büyüklükteki elektrik aboneliklerin ihtiyaçlarına cevap veren hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Türkiye’nin kuzeyinden güneyine, doğusundan batısına 81 ilin 957 ilçesinde abonelik işlemlerinizi başlatabildiğimiz gibi tahliye olanları da sonlandırabiliyoruz. Sizlere sağlayacağımız hizmetle birlikte sürecinizi daha hızlı ve güvenli bir şekilde yürütüyoruz.

 

Abonelik İşlemlerini Hızlıca Yapıyoruz

Yeni başlatılacak abonelikler gibi herhangi bir gerekçe ile özel bir tedarikçiden dağıtıma düşen abonelikler olabiliyor. Enerji mevzuatı böyle durumlarda belirli süreler içerisinde perakende satış sözleşmesinin imzalanmasını zorunlu kılıyor.

Ekonomik Açıdan Zaman Kazanırsınız

İşletme yönünden zaman, belli bir ürün ya da hizmet için harcanan zaman süreleri toplamıdır. Ülke çapına yayılmış aboneliklerinizin sözleşme imzalanarak yönetilme sürecini en kısa sürede tamamlıyoruz.

 

Evraklarınızı Sizin İçin Hazırlarız

Perakende satış sözleşmesi imzalanırken veyahut abonelik tahliye edilirken ihtiyaç duyulan tüm evrakları sizin adınıza lisans sahibi elektrik şirketine teslim eder bunun için gerekli  tüm çalışmaları yapar süreçleri tamamlarız.

Elektrik abonelik hizmet sürecinin çok önemli olduğunu bilincinde olarak tüm sürecin güven içinde tamamlanmasından emin oluyoruz. İmzalanan sözleşmeleri dosyalayarak hizmet verdiğimiz firmaya teslim ederiz.

 

Güvence Bedeli ve Damga Vergilerinin Hesaplanması

Güvence bedeli abonelik esnasında lisans sahibi şirketlerin faturanın ödenmeme riskine istinaden EPDK tarafından belirlenen katsayı üzerinden hesaplayarak sizden talep ettiği bedeldir. Damga vergisi ise tahsil edilen güvence bedeli üzerinden yasal sınırlar dâhilinde tahakkuk eden vergidir.

Abonelik yaptıracak kuruluşların işlemler başlamadan güvence bedeli ve damga vergisi tutarlarını öğrenerek hazırlık yapması gerekir. Deca Enerji olarak işlemler başlamadan bu tutarları öğrenir ve size bildiririz. Sizde gereken bedelleri zaman aralığına sıkışmadan hazırlayabilirsiniz.

 

Sözleşmeleri İmzalar, Size Teslim Ederiz

Güvence bedeli ve damga vergileri yatırılıp gerekli evraklar teslim edildikten sonra binlerce aboneliğiniz de olsa perakende satış sözleşmelerini imzalarız. İmzalanan sözleşmelerin bir nüshasını ve iş raporumuzu size teslim ederek süreci tamamlıyoruz.

Yaptığımız işin hassasiyetinin ve değerinin farkında olarak sürecin güvenli ve olabilecek en hızlı şekilde yönetmek için şirketimizin tüm imkânlarını azami ölçüde seferber ediyoruz. Ulusal ve uluslararası şirketlere verdiğimiz hizmetler ile yakaladığımız başarıyı sizinle birlikte daha ileriye taşıyacağımızdan eminiz.

KEŞFET

SİZE DEĞER YARATACAK HİZMETLER SUNUYORUZ

İhtiyacınız olan hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

TARİFE DANIŞMANLIĞI
FATURA KONTROL HİZMETİ
TOPLU ABONELİK HİZMETİ
YENİLENEBİLİR ENERJİ SERTİFİKASI TEDARİK DANIŞMANLIĞI
ELEKTRİK TEDARİK DANIŞMANLIĞI
ÇATI ÜSTÜ GES PROJELERİ


Kaliteli

HİZMET

&

Güvenilir

ÇÖZÜMLER

Kaliteli hizmet anlayışı ile sizi ve cebinizi koruyacak uygulamalar gerçekleştiriyoruz.

SİZİN İÇİN ÇALIŞIYORUZ

ENERJİ ÇÖZÜMLERİNDE BİZE GÜVENİN

Enerji odaklı ihtiyaç, proje ve danışmanlık hizmetlerinde her zaman sizlerin yanınızdayız.

İLETİŞİM

HEMEN
BİZE ULAŞIN

Uzmanlarımız en kısa sürede
sizin mesajlarınızı cevaplamak için
sizinle iletişime geçeceklerdir.