Elektrik Tedarik Danışmanlığı

Elektrik Tedarik Danışmanlığı

Elektrik Satın Alması Uzman Desteği ile Daha Kolay

Enerjinizi lisans sahibi özel bir enerji şirketi ile indirimli olarak tedarik etmek, şirketinizin kârlılığını arttırmanın bir yoludur. Bununla birlikte, çoğu zaman, tüketiciler teklif toplama süreçlerini uzman danışman yardımı olmadan ele alarak yönetmeye çalışırlar ve lisans sahibi elektrik şirketlerinden teklif almak için gereken çabayı hafife alırlar.

Sizin Enerjiniz, Bizim İşimiz!

Uzman kadromuzun desteği ve tavsiyeleri ile en az maliyetle rekabetçi ve sürdürülebilir fiyatlarla kesintisiz elektrik satın almak çok daha kolay ve güvenli!

Elektrik Teklif Tipleri Aklınızı Karıştırıyor mu?

İşletmenizin tüketim alışkanlığına uygun olmayan, size tercih imkânı sunmayan, sektör terminolojisi ile karmaşıklaşan elektrik fiyat tekliflerini sizi için topluyor ve anlaşılabilir karşılaştırmalar ile sadeleştirerek en doğru tercihi yapabilmeniz için destek oluyoruz.

İşletmeniz İçin En Doğru Fiyatları, En Güvenilir Şirketlerden Buluyoruz

Elektrik tedarik süreçlerinde fiyat teklifi toplarken Deca Enerji Danışmanlık olarak çok daha rekabetçi bir ortam oluşturarak tedarik süreçlerini yönetmenize, fiyat avantajı oluşturmanıza, ihale şart ve koşulları işletmenizin lehine çevirmenize yardımcı oluyoruz.

 

Size Yardımcı Olabiliriz?

Deca Enerji Danışmanlık elektrik piyasalarında aktif olan tüm lisans sahibi şirketler ile temas halinde olup bu şirketlerin piyasadaki ticari duruşlarını, işletmelere sundukları teklif fiyatları ve bu tekliflere ilişkin tedarik sözleşmelerini, operasyon güçleri hakkında bilgi sahibidir. Geniş piyasa hâkimiyetimiz sayesinde müşterilerimizin tercih ettiği teklif tipini en rekabetçi şekilde araştırırız.

Hangi Seçenek Sizin İçin En Doğrusu?

PTF+YEKDEM, sabit fiyatlı veya düzenlenen tarifeye endeksli tekliflerden hangisinin sizin için uygun olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Seçenek olmadan size sunulan teklifler yerine ihtiyacınıza uygun teklif tipleri üzerinden fiyat toplayabiliriz.

 

Teklif Fiyatınızı Doğru Bir Sözleşme İle Garanti Altına Almalısınız

Hukukçular özel hukuk hükümlerini yorumlayabilirler. Ancak elektrik piyasası teknik terimler, formüller ve derin bir piyasa yapısı içerir. Aktif enerji birim fiyatının hesaplanmasına, hangi koşullarda fiyatın değişebileceğine, hangi maliyetlerin tüketiciye yüklenebileceği ve özellikle YEKDEM gibi konulara ilişkin yorumların bir elektrik piyasası uzmanı tarafından yapılması gerekir.

Rahat Bir Tedarik Süreci İçin Sıkı Bir Müzakere Gerekir!

Enerji maliyetinin işletmelerin toplam maliyetlerine etkisi düşünüldüğünde tüketicilerin fiyat kadar güvenilirlik esasına da önem vermeleri gerekmektedir. Kurulduğumuzdan bu yana elektrik sözleşmelerini müzakere ettiğimiz için en üst seviyedeki tecrübemiz ile risk ve gizli maliyetlere karşı sizi en doğru şekilde koruruz.

Satış Sonrası Destek

İşletmeler tedarik ettikleri elektrik ile ilgili istedikleri bilgiye, doğru zamanda ve talep ettikleri şekilde ulaşmayı bekliyor.

Elektrik tedarikçiniz ile satış sonrası dönemde iletişimi sağlamak her elektrik abonesi için önem taşımaktadır. Özellikle ön ödemeli teklif tiplerinde, mahsuplaşmalarda, saatlik tüketimlerin talep edilerek kontrol edilmesi satış sonrası dönemde en çok iletişim kurulması gereken husustur.

KEŞFET

SİZE DEĞER YARATACAK HİZMETLER SUNUYORUZ

İhtiyacınız olan hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

TARİFE DANIŞMANLIĞI
FATURA KONTROL HİZMETİ
TOPLU ABONELİK HİZMETİ
YENİLENEBİLİR ENERJİ SERTİFİKASI TEDARİK DANIŞMANLIĞI
ELEKTRİK TEDARİK DANIŞMANLIĞI
ÇATI ÜSTÜ GES PROJELERİ


Kaliteli

HİZMET

&

Güvenilir

ÇÖZÜMLER

Kaliteli hizmet anlayışı ile sizi ve cebinizi koruyacak uygulamalar gerçekleştiriyoruz.

SİZİN İÇİN ÇALIŞIYORUZ

ENERJİ ÇÖZÜMLERİNDE BİZE GÜVENİN

Enerji odaklı ihtiyaç, proje ve danışmanlık hizmetlerinde her zaman sizlerin yanınızdayız.

İLETİŞİM

HEMEN
BİZE ULAŞIN

Uzmanlarımız en kısa sürede
sizin mesajlarınızı cevaplamak için
sizinle iletişime geçeceklerdir.