Services

 

SİZE DEĞER YARATACAK HİZMETLER SUNUYORUZ

Elektrik Tarife Danışmanlığı

İşletmenize en uygun tarifeyi gelin birlikte yönetelim

Elektrik satın alması kadar doğru tarifeden elektrik kullanmakta maliyet azaltıcı bir unsurdur. Deca Enerji Danışmanlık olarak kurum ya da kuruluşların elektrik aboneliklerini inceliyor daha uygun tarifeden elektrik kullanmalarına yardımcı oluyoruz.

Yatırım Gerektirmeden Maliyetleri Azaltırsınız!

Birçok elektrik abone grubu ve bunlara bağlı tarifeler vardır. İşletmeniz için en doğru tarife seçimini konunun uzmanlarına bırakabilirsiniz. Böylelikle sizde asıl işlerinize odaklanabilirsiniz.

Çift Terimli Tarife Nedir?

Çift terimli tarife, elektrik tarifenizi değiştirerek faturanızı yatırım yapmadan düşürebileceğiniz, tüketilen elektrik enerjisi miktarına ek olarak, güç bedelinin faturaya eklendiği bir elektrik dağıtım tarifesidir. Tek terimli tarifeye göre daha uygun birim fiyatlara sahiptir.

Çift Terimli Tarifenin Herhangi Bir Riski Var mıdır?

Doğru bir sözleşme gücünün tercih edilmesi durumunda çift terimli tarifenin herhangi bir riski yoktur. Burada önemli olan, doğru analize dayalı sözleşme gücünün belirlenmesi ve tüketimlere göre dönemsel olarak yine sözleşme gücünün değiştirilmesidir. Bu aşamada da Deca Enerji Danışmanlık uzmanlığı devreye girmektedir.

Sizin İçin En Doğrusunu Belirleriz

Bizden hizmet almaya karar verdiğinizde aboneliklerinizin tüketim alışkanlıklarınızı inceleyerek geleceğe dönük öngörülerde bulunuruz. Yaptığımız tespitler sonucunda belirlediğimiz sözleşme gücü değişikliklerini doğru zamanda yapar sağlayacağınız avantajı en üst noktaya taşırız.

Sağladığınız Avantajı Size Raporlarız

Yaptığımız başvurular sonucunda tek terimli tarifeye göre yaptığınız avantajı karşılaştırmalı bir tablo ile raporlarız. Böylelikle Türkiye’nin her bir köşesindeki aboneliklerinizin ne kadar tasarruf ettiğini görebilir ve birbirleri ile kıyaslayabilirsiniz.

Elektrik Şirketleri İle İletişimi Sağlar, Gerekli Aksiyonu Alırız.

Tüketimlerinizin seyrine göre yükseltilmesi veya düşürülmesi gereken sözleşme gücü değişikliklerini ilgili dağıtım şirketinize ve tedarikçinize bildirir dağıtım bağlantı anlaşmalarını sizin adınıza imzalarız.

Elektrik Faturalarınızı Hatalara Karşı Kontrol Ederiz

Her ne kadar süreçleri doğru yönetseniz de faturalandırma esnasında hatalar sık karşılaşılan bir durumdur. İşletmenize düzenlenen tüm faturalar hatalara karşı kontrol edilir. Böylelikle fazladan bir bedel ödemek zorunda kalmadığınızdan emin olursunuz.

Her Zaman Yanındayız

Elektrik sektörü teknik detaylara ve sürekli değişen parametreler sahip bir sektördür. Tarife danışmanlığını bizden aldığınızda elektrik fiyatları, ihale süreçleri, mevzuat gelişmeleri gibi merak edilen birçok konuda sizlere cevaplar veriyoruz.

KEŞFET

SİZE DEĞER YARATACAK HİZMETLER SUNUYORUZ

İhtiyacınız olan hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

TARİFE DANIŞMANLIĞI
FATURA KONTROL HİZMETİ
TOPLU ABONELİK HİZMETİ
YENİLENEBİLİR ENERJİ SERTİFİKASI TEDARİK DANIŞMANLIĞI
ELEKTRİK TEDARİK DANIŞMANLIĞI
ÇATI ÜSTÜ GES PROJELERİ


Kaliteli

HİZMET

&

Güvenilir

ÇÖZÜMLER

Kaliteli hizmet anlayışı ile sizi ve cebinizi koruyacak uygulamalar gerçekleştiriyoruz.

SİZİN İÇİN ÇALIŞIYORUZ

ENERJİ ÇÖZÜMLERİNDE BİZE GÜVENİN

Enerji odaklı ihtiyaç, proje ve danışmanlık hizmetlerinde her zaman sizlerin yanınızdayız.

İLETİŞİM

HEMEN
BİZE ULAŞIN

Uzmanlarımız en kısa sürede
sizin mesajlarınızı cevaplamak için
sizinle iletişime geçeceklerdir.